Życiowa Historia

Zapraszamy na prelekcję oraz rozmowę z Michałem Kodymem, członkiem zarządu naszej fundacji, który pomimo swojej niepełnosprawności realizuje swoje marzenia i cele życiowe, inspirując przy tym do działania.

„Nazywam się Michał Kodym, jestem wiceprezesem fundacji Esti Bona. Gdy byłem dzieckiem przeżyłem ciężki wypadek komunikacyjny, który całkowicie odmienił moje życie… Chciałbym Wam opowiedzieć o moich pierwszych krokach… o szyderstwach, odrzuceniu ze strony dotychczasowych przyjaciół, oraz wytrwalej, zwycięskiej walce o normalność. Opowiadam to aby inspirować do działania i pokazać jak człowiek z niepełnosprawnością może radzić sobie w życiu codziennym.”

W naszym kraju niewiele mówi się na temat osób z niepełnosprawnością, ludzie nie wiedzą jak zachowywać się w towarzystwie takiej osoby. Często boją się i nie rozumieją niepełnosprawności oraz potrzeb osób nią dotkniętych, co prowadzi do braku tolerancji i wykluczenia społecznego tych osób.

Celem mojego wystąpienia jest oswojenie młodych ludzi z problemem niepełnosprawności. Chcę ukazać potrzeby, uczucia oraz punkt widzenia osoby z niepełnosprawnością. Moje przemówienie ma również na celu motywować młodzież do walki z przeciwnościami, które stawia przed nimi życie.

Z wykształcenia jestem Psychologiem i menadżerem, od 5 lat z powodzeniem prowadzę swoje przemówienia dla takich instytucji jak Stowarzyszenie Terapeutów, Wyższą Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie itd. Swój warsztat pracy doskonale na kursie retoryki.

Jeśli chcesz aby Michał wystąpił u ciebie napisz: E-mail: michal.kodym@estibona.org

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podziel się tym co ci chodzi po głowie :)

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram